REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Lublin zleca projekt na nową szkołę

  • Autor: UM Lublin
  • 16 lut 2016 12:01
fot. Fotolia

Urząd Miasta Lublin szuka firmy, która wykona kompletną wielobranżową dokumentację budowy wielofunkcyjnego budynku przy ul. Berylowej. W skład nowego kompleksu wejdą: szkoła podstawowa z salą gimnastyczną, przedszkole oraz dom kultury.

REKLAMA

Nowa, publiczna placówka pomieści 150 dzieci w wieku przedszkolnym, 600 uczniów w szkole podstawowej oraz lokale dla potrzeb domu kultury. Planowany czteropiętrowy budynek będzie stanowił jedną bryłę z osobnymi wejściami dla każdej z jednostek. W kompleksie zostanie zagwarantowane miejsce dla zespołu jadalno-kuchennego, obsługującego placówki oświatowe. W budynku powstanie także hala sportowa i sala widowiskowa. W pobliżu zaplanowano również plac zabaw dla dzieci. Przygotowanie projektu budowlanego i wykonawczego poprzedza etap starań o uzyskanie pozwolenia na budowę. Przygotowana dokumentacja musi być uzgodniona z architektem miejskim i miejskim architektem zieleni.

Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upływa 23 lutego. Więcej informacji na stronie BIP Lublin.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY