REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Muzeum Literatury ogłasza konkurs na rewaloryzację swojej siedziby

  • Autor: muzeumliteratury.pl
  • 15 wrz 2015 16:26
Muzeum Literatury ogłasza konkurs na rewaloryzację swojej siedziby

Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie oraz Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie koncepcji rewaloryzacji siedziby Muzeum Literatury (Rynek Starego Miasta 20 w Warszawie).

REKLAMA

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem architektonicznym, programowym i funkcjonalnym koncepcji modernizacji wnętrz i rozbudowy Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie przy poszanowaniu wartości zabytkowych obiektów, zapewniającej realizacje nowoczesnego, wielofunkcyjnego muzeum.

Organizatorem konkursu jest Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie.

Wnioski o dopuszczenie do udziału w Konkursie składać należy w formie pisemnej do dnia 01.10.2015r. do godz. 16.00 na adres: Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich, ul. Foksal 2, 00-366 Warszawa.

Ogłoszenie o konkursie na opracowanie koncepcji rewaloryzacji siedziby Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie zostało przekazane Urządowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 9 września 2015 r. i dostępne jest poniżej w pliku pdf oraz na stronie muzeumliteratury.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie


DO POBRANIA

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY