REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesna WKD - kto zaprojektuje małą architekturę i identyfikację wizualną?

  • Autor: SARP Warszawa
  • 12 sty 2016 09:33
fot. Fotolia

Ogłoszono konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej obiektów małej architektury oraz elementów informacji wizualnej dla peronów Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektonicznej obiektów małej architektury oraz elementów informacji wizualnej dla peronów WKD stanowiących część systemu identyfikacji wizualnej WKD.

Uczestnik Konkursu musi przedstawić w pracy konkursowej ideę identyfikacji wizualnej dla peronów WKD oraz zaprezentować w formie rysunkowej i opisowej zasady i formy wdrażania tej idei w koncepcjach poszczególnych elementów zagospodarowania.

Na etapie konkursu koncepcja dotyczy trzech obiektów stacji/peronów WKD, ale rozwiązania zaprezentowane w koncepcji będą wykorzystane we wszystkich 28 obiektach stacji/przystanków WKD na etapie wykonywania dokumentacji projektowej dla tych obiektów.

Dokumentacja projektowa będzie zlecona uczestnikowi konkursu, którego praca konkursowa zostanie uznana za najlepszą i otrzymał on nagrodę w postaci zaproszenia do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na szczegółowe opracowanie pracy konkursowej.

Do 25 stycznia można składać wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie. Więcej informacji na temat konkursu na stronie WKD.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY