REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Opracuj koncepcję przebudowy Hydromechaniki Politechniki Gdańskiej

  • Autor: BIP Politechnika Gdańska
  • 20 sty 2015 16:09
fot. Fotolia

Konkurs dot. opracowania koncepcji remontu i przebudowy budynku Hydromechaniki Politechniki Gdańskiej w Gdańsku, ul. G. Narutowicza 11/12. Obiekt po modernizacji będzie pełnił rolę nowoczesnego centrum.

REKLAMA

Zmodernizowany obiekt będzie pełnił rolę nowoczesnego centrum grupującego funkcje uzupełniające w stosunku do Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej, wykorzystując maksymalnie jego ograniczoną, fizyczną wielkość.

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu wyłoniona zostanie najlepsza praca konkursowa (najlepsze opracowanie urbanistyczno-architektoniczne), która następnie będzie podstawą do wykonania dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych w trybie zamówienia z wolnej ręki przez autora lub autorów wybranej pracy konkursowej.

Obiekt zlokalizowany jest na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej pomiędzy Gmachem Głównym, a budynkiem Wydziału Elektrotechniki i Automatyki. Budynek jest położony w najstarszej, historycznej części zespołu zabudowy Politechniki Gdańskiej, przy ul. G. Narutowicza 11/12 w Gdańsku – Wrzeszczu.

Termin i miejsce składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie: 26.01.2015, godzina 14:00.

Nagrody:

Rodzaj i wysokość nagród: I nagroda - pieniężna w wysokości 30.000,00 zł oraz zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienie z wolnej ręki,
II nagroda - pieniężna w wysokości 20.000,00 zł.
III nagroda - pieniężna w wysokości 10.000,00 zł.
Wyróżnienia honorowe dla jednej lub dwóch prac.

Więcej na stronie konkursu: dzp.pg.gda.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY