REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ostatni dzień na zgłoszenie nominacji w konkursie Prime Property Prize 2017

  • Autor: propertydesign.pl
  • 21 lip 2017 09:34
Ostatni dzień na zgłoszenie nominacji w konkursie Prime Property Prize 2017
Prime Property Prize 2016, fot. PTWP

Jakie obiekty i wnętrza w ostatnim roku wyznaczyły nowe trendy w architekturze i designie? Które projekty i firmy miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych? Ruszyła szósta edycja konkursu Prime Property Prize 2017, którego organizatorem jest Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator konferencji Property Forum 2017.

REKLAMA

W plebiscycie wyłonimy firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W tym roku po raz pierwszy nagrodzimy w kategoriach Przestrzeń komercyjna oraz Doradca Roku.

ZOBACZ RELACJĘ Z UBIEGŁOROCZNEJ GALI PRZYZNANIA NAGRÓD PRIME PROPERTY PRIZE

Wręczenie nagród Prime Property Prize 2017 odbędzie się podczas uroczystej gali, będącej podsumowaniem pierwszego dnia konferencji Property Forum 2017, zaplanowanej w dniach 25-26 września 2017 roku w Warszawie (hotel Sheraton).

Zapraszamy do zgłaszania nominacji z opisem inwestycji oraz krótkim uzasadnieniem na adres: nagrody@propertynews.pl (formularz zgłoszeniowy poniżej)

Nagradzamy w 12 kategoriach:

- Architektura – nagroda portalu Propertydesign.pl - nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, wyznaczające nowe trendy w tym zakresie, a także powstające z poszanowaniem otoczenia i tkanki miejskiej, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017.

- Przestrzeń komercyjna - nagroda portalu Propertydesign.pl - nagrodzimy przestrzenie komercyjne (biurowe, handlowe, usługowe, hotelowe i gastronomiczne) za dobry design, nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, oryginalne i funkcjonalne wyposażenie, nowoczesne technologie. Weźmiemy pod uwagę wnętrza, w których na pierwszym miejscu stawia się komfort pracowników i klientów. Nagroda trafi do projektów, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017.

- Zielony Budynek - nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wybudowanym według zasad budownictwa ekologicznego oraz zrównoważonego rozwoju, wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania w tym zakresie, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017.

- Człowiek Roku Propertynews.pl – nagroda jest przyznawana osobistości z branży nieruchomości komercyjnych, która miała największy wpływ na wydarzenia w tym sektorze bądź dokonała spektakularnych zmian w swojej firmie, wpływających na rozwój całego rynku.

- Deweloper Roku – nagroda jest przyznawana za dotychczasowe dokonania i aktywność firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, wkład w rozwój tego sektora w Polsce, wysoką jakość projektów, a także reputację w branży.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY