REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Podwarszawskie Marki ogłaszają konkurs na logo

  • Autor: marki.pl
  • 24 lut 2016 13:53
Podwarszawskie Marki ogłaszają konkurs na logo
fot. Fotolia

W Markach został ogłoszony konkurs na opracowanie logo miasta. Termin przyjmowania prac upływa 21 marca br.

REKLAMA

Burmistrz miasta Marki zaprasza do składania ofert w otwartym i ogólnopolskim konkursie na zaprojektowanie logo miasta Marki.

Konkurs skierowany jest do pełnoletnich osób i firm zajmujących się projektowaniem systemów identyfikacji wizualnej. Jeden z wymogów uczestnictwa, to wykonanie przynajmniej jednej księgi Identyfikacji Wizualnej, która została wdrożona.

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie loga Marek. Nagrodą będzie zaproszenie laureata do negocjacji na opracowanie systemu identyfikacji wizualnej dla miasta. Wynagrodzenie przewidziane w regulaminie to 18 tys. zł netto. Na wykonanie pełnej wizualizacji, zwycięzca będzie miał 30 dni.

Zwycięski projekt, który stanie się oficjalną identyfikacją graficzną miasta powinien cechować się kreatywnością, jasnością przekazu oraz funkcjonalnością. Przygotowując koncepcję autorzy powinni wziąć pod uwagę cechy i atuty miasta. Szczegółowe informacje na temat miasta Marki, znajdują się w  "Strategii zrównoważonego rozwoju miasta Marki do 2020 roku", dostępnej na BIP Marki.

Zgłoszone do konkursu prace będą podlegać formalnej weryfikacji, a potem trafią pod obrady Komisji Konkursowej. Prace wraz ze zgłoszeniem mogą być wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres: konkurs.marki@marki.pl, do 21 marca br. Zwycięzca zostanie wyłoniony do 11 kwietnia 2016 roku.

Regulamin dostępny na stronie miasta: marki.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY