REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Podziel się kreatywnością na A-Award

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 cze 2014 16:41
Podziel się kreatywnością na A-Award
Panele pionowe Metal Baffle, fot. Armstrong
Podziel się kreatywnością na A-Award
Podziel się kreatywnością na A-Award
Podziel się kreatywnością na A-Award
Podziel się kreatywnością na A-Award
Podziel się kreatywnością na A-Award

A-Awards to otwarty, międzynarodowy konkurs na najlepszy, najbardziej nowatorski i oryginalny projekt, wykorzystujący rozwiązania sufitowe oferowane przez firmę Armstrong.

REKLAMA

Przedsięwzięcie dedykowane jest architektom z całego świata, którzy mogą wziąć w nim udział zarówno indywidualnie jak i grupowo. Konkurs dotyczy koncepcji już zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji. Prace w kategoriach: sufity metalowe, sufity wyspowe, sufity mineralne, sufity drewniane oraz dekoracyjne rozwiązania BAFFLE można rejestrować do 19 września 2014 r.

Firma Armstrong organizuje konkurs wraz z europejskim serwisem internetowym Archi-Europe, na którego stronie można rejestrować swoje prace. Znajdują się tam również wszystkie szczegóły dotyczące uczestnictwa, sposobu przygotowania projektów oraz regulamin konkursu.

Nagrodą dla twórców najlepszych projektów jest zaproszenie do udziału w międzynarodowych targach SAIE Building Innovation Exhibition (22-25 października 2014 r., Bolonia – Włochy), które każdego roku gromadzą szerokie grono ekspertów oraz producentów innowacyjnych rozwiązań z dziedziny budownictwa i architektury z całego świata. Podczas wydarzenia odbędzie się specjalna ceremonia wręczania statuetek A-Awards oraz prezentacja nagrodzonych projektów.

- Bogata oferta wysokiej jakości rozwiązań sufitowych Armstrong daje projektantom niezwykle szerokie możliwości kreowania współczesnej przestrzeni użytkowej oraz łączenia w projektach funkcjonalności z oryginalną formą i wyjątkową estetyką – mówi Sylwia Rudnicka z firmy Armstrong. Dzięki temu współczesne biura, wnętrza galerii handlowych, terminali lotnisk i dworców, a także obiektów edukacyjnych czy medycznych, stają się bardziej komfortowe i przyjazne środowiska oraz dla użytkowników, a przede wszystkim także bardziej atrakcyjne wizualnie. - Konkurs A-Awards jest doskonałą okazją do tego, by zaprezentować światu i szerokiemu gronu odbiorców własne, kreatywne spojrzenie na sufit podwieszany (nie tylko modułowy) we wnętrzach zarówno nowych jak też modernizowanych obiektów. Zachęcamy architektów do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Podzielcie się z nami pomysłami na to, jak za pomocą rozwiązań sufitowych można kształtować współczesną przestrzeń do pracy, wypoczynku, rekonwalescencji czy nauki – dodaje Sylwia Rudnicka.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY