REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Pokaż oprawy architektoniczne i wygraj konkurs Lena Lighting Master

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 cze 2017 09:44
Pokaż oprawy architektoniczne i wygraj konkurs Lena Lighting Master
Fot. Shutterstock

Lena Lighting ogłosiła nowy konkurs dla projektantów i architektów. W ramach Lena Lighting Master 2017-2018 uczestnicy będą mogli zaprezentować efekty owocnej współpracy z firmą.

REKLAMA

Lena Lighting od kilku lat konsekwentnie rozwija współpracę z projektantami i architektami. Stąd w ofercie firmy ważną pozycję stanowią oprawy architektoniczne, które zapewniają oświetlenie pomieszczeń reprezentacyjnych, galerii handlowych, hoteli i rezydencji.

Zadaniem uczestników konkursu jest zaprezentowanie dokumentacji projektowo-fotograficznej zrealizowanej inwestycji (zrealizowanych inwestycji) z zastosowaniem produktów firmy Lena Lighting. Nie ma ograniczeń co do okresu powstania zgłoszonych inwestycji, powinny one jednak być zakończone.

W jury zasiadać będą m.in. osoby związane z Izbą Architektów Rzeczpospolitej Polskiej (IARP) i Stowarzyszeniem Architektów Polskich (SARP).

Prace konkursowe, które można składać do 29.01.2018, będą oceniane według następujących kryteriów merytorycznych: rozwiązania przestrzenne - spójność i atrakcyjność kompozycji,
jakość rozwiązań oświetleniowych, funkcjonalność i zgodność z dobrą praktyką techniki świetlnej,
nowatorstwo i walory estetyczne zastosowanych rozwiązań.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31.03.2018. Pula nagród w konkursie wynosi 25 tys. zł.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY