REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ponad 80 pracowni chce zaprojektować Wolne Tory w Poznaniu

  • Autor: Gazeta.pl / Propertydesign.pl
  • 02 kwi 2015 15:30
Ponad 80 pracowni chce zaprojektować Wolne Tory w Poznaniu
fot. Fotolia

Minął termin zgłoszeń w  konkursie na projekt urbanistyczny zagospodarowania terenów Wolnych Torów w Poznaniu. To niezwykle istotny teren dla Poznania.

REKLAMA

Do konkursu zgłosiło się ponad 80 pracowni, a nazwy pracowni wskazują, że będą to dobre opracowania  - informuje portal gazeta.pl. Oprócz polskich architektów zgłosiły się też pracownie z zagranicy.

Celem konkursu zorganizowanego przez Miasto Poznań i Polskie Koleje Państwowe SA jest uzyskanie najlepszego rozwiązania programowo – przestrzennego dla Terenów Wolnych Torów, jako nowej dzielnicy miasta, proponującego przede wszystkim funkcjonalną sprawność nowego kompleksu urbanistycznego w strukturze miasta i metropolii poznańskiej.

Ostateczny termin składania prac konkursowych w I Etapie upływa 30 czerwca br. Rozstrzygnięcie I Etapu wraz z zaproszeniem wybranych uczestników do II Etapu Konkursu nastąpi do 15 lipca 2015 r.

Ostateczny termin składania prac konkursowych w II Etapie upłynie 15 października 2015 r, zaś ogłoszenie wyników nastąpi do 30 października 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY