REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Poszukiwany pomysł na Centrum Edukacji Artystycznej

  • Autor: SARP Katowice
  • 14 mar 2017 15:27
fot. pixabay.com

Miasto Rybnik z katowickiem oddziałem SARP ogłosiło konkurs na opracowanie koncepcji Pawilonu Centrum Edukacji Artystycznej w Rybniku.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest sporządzenie - zgodnie z warunkami regulaminu - koncepcji architektoniczno-urbanistycznej Pawilonu Centrum Edukacji Artystycznej przy ul. Gen. J. Hallera w Rybniku, jako twórczej pracy projektowej.

Zespół założenia przestrzennego - w zakresie określonym jako przedmiot konkursu – obejmować będzie: obiekt kubaturowy Pawilonu Centrum Edukacji Artystycznej, zagospodarowanie terenu założenia w wyznaczonych granicach,  z nawiązaniem do istniejącej tkanki miasta w bezpośrednim sąsiedztwie, tak by powstała przestrzeń dla prowadzenia działalności wystawienniczej oraz edukacyjno-popularyzatorskiej w dziedzinie sztuki nowoczesnej.

Działalność programowa Pawilonu CEA prowadzona będzie w formie galerii z ekspozycją stałą i czasową, a także centrum spotkań tematycznych, zajęć twórczych i szeroko pojętej stymulacji kulturalno-artystycznej użytkowników.

Celem konkursu jest wyłonienie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej najlepszej pod względem funkcjonalno-użytkowym i kompozycyjnym - z uwzględnieniem kontekstu istniejącego zagospodarowania obszaru i jego otoczenia.

Składanie wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie do dnia 21.03.2017 r.

Składanie prac konkursowych do dnia. 30.05.2017 r.

Więcej informacji o konkursie na stronie SARP Katowice.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY