REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Poszukiwany pomysł na logo Centrum Kultury

  • Autor: UM Gdynia
  • 07 mar 2018 16:51
Poszukiwany pomysł na logo Centrum Kultury
fot. Centrum Kultury w Gdyni

Centrum Kultury w Gdyni jeszcze w tym roku ma przenieść się do nowej siedziby. Będzie to Konsulat Kultury, który powstaje w Domu Marynarza Szwedzkiego. Wraz z nową siedzibą instytucja ta zyska też nową nazwę – Gdyńskie Centrum Kultury. W związku z tą zmianą Centrum Kultury w Gdyni ogłosiło konkurs na zaprojektowanie nowego logotypu i systemu identyfikacji wizualnej. Zwycięzca otrzyma 15 tysięcy złotych.

REKLAMA

Centrum Kultury w Gdyni szuka wykonawcy, który stworzy mu nowy logotyp. To konieczne, bo instytucja ta, po przeniesieniu do nowej siedziby, zmieni nazwę na Gdyńskie Centrum Kultury. Dlatego ogłoszono konkurs na zaprojektowanie systemu identyfikacji wizualnej właśnie dla nowej nazwy centrum. Identyfikacja ma nawiązywać do charakteru dotychczasowej i planowanej działalności oraz charakteru i prestiżu nowej lokalizacji – modernistycznego budynku Konsulatu Kultury, który powstaje w Domu Marynarza Szwedzkiego.

Konkurs ma charakter otwarty. Żeby wziąć w nim udział, trzeba przedstawić portfolio, które zawiera minimum trzy projekty identyfikacji wizualnych.

Nadesłane zgłoszenia przeanalizuje jury konkursowe. Wyłoni ono, do 22 marca, pięciu projektantów, których prace okażą się najciekawsze. Przejdą oni do drugiego etapu konkursu. Będzie on polegał na przygotowaniu projektów identyfikacji wizualnej dla Gdyńskiego Centrum Kultury. Wybrani projektanci będą musieli, do 20 kwietnia, stworzyć dwie wstępne koncepcje logo wraz z przykładowymi propozycjami użycia znaku np. na papierze firmowym, wizytówce, reklamie czy gadżecie promocyjnym. Logotyp może składać się z sygnetu i nazwy lub z samej nazwy. Spośród przedstawionych projektów jury wybierze jeden najlepszy, który zostanie zrealizowany i stanie się znakiem Gdyńskiego Centrum Kultury. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną – 15 tysięcy złotych (brutto). Pozostali uczestnicy drugiego etapu konkursu dostaną cztery równorzędne nagrody w wysokości 1500 złotych (brutto). Wyniki konkursu poznamy 11 maja.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY