REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Poszukiwany projekt Pawilonu na EXPO 2015

  • Autor: propertydesign.pl
  • 17 kwi 2014 15:55
Poszukiwany projekt Pawilonu na EXPO 2015
fot. Fotolia

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych ogłosiła we wtorek konkurs architektoniczny na Pawilon Polski wraz z projektem ekspozycji wewnętrznej i zagospodarowanie terenu przyległego podczas Wystawy Światowej EXPO 2015 w Mediolanie.

REKLAMA

Patronem merytorycznym konkursu jest Stowarzyszenie Architektów Polskich. – Oczekujemy, że autorzy nadesłanych prac twórczo rozwiną założenia polskiego udziału w EXPO 2015 opisane w Koncepcji Programowej przyjętej przez Radę Ministrów RP, która jest osią prezentacji zarówno programu gospodarczego, jak i kulturalnego – powiedział Sławomir Majman, prezes Zarządu PAIiIZ S.A. i Komisarz Generalny Sekcji Polskiej EXPO 2015.

Sąd Konkursowy pod przewodnictwem arch. Włodzimierza Muchy, wiceprezesa Zarządu Głównego SARP, będzie oceniał prace kierując się trzema głównymi kryteriami: oryginalnością i atrakcyjnością zaproponowanych rozwiązań, trafnością doboru środków wyrazu oraz optymalizacją realizacji w zakładanych w regulaminie konkursu terminach i budżecie.

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie należy składać w siedzibie PAIiIZ S.A. do 24 kwietnia 2014 r. do godz. 15.00, zaś prace konkursowe – do 21 maja 2014 r. do godz. 15.00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 maja 2014 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej PAIiIZ S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY