REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Poszukiwany projektant i wykonawca stadionu w Radomiu

  • Autor: UM Radom
  • 23 paź 2015 11:05
Poszukiwany projektant i wykonawca stadionu w Radomiu
fot. Fotolia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął procedurę przetargową, która ma wyłonić wykonawcę stadionu piłkarskiego przy ulicy Struga w Radomiu.

REKLAMA

Nowy stadion piłkarski w Radomiu docelowo ma mieć 15 tysięcy miejsc pod dachem. Zadaniem wykonawcy pierwszego etapu budowy będzie opracowanie projektu całego obiektu i budowa dwóch pierwszych trybun.

Jak informuje oficjalny portal miejski Radomia, trybuna sąsiadująca z halą ma być zadaszona i ma mieć co najmniej 3,5 tysiąca miejsc siedzących, w tym 400 w loży VIP oraz 100 w sektorze dla prasy. Przeciwległa trybuna z minimum dwoma tysiącami miejsc siedzących będzie na razie odkryta, ale pozostanie możliwość jej rozbudowy i zadaszenia.

Zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym płyta boiska ma być podgrzewana, a całość oświetlona. W ten sposób, już po zrealizowaniu pierwszego etapu, stadion będzie spełniał wymogi stawiane obiektom, na których odbywają się rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy.

Treść ogłoszenia w najbliższych dniach ukaże się w Biuletynie Komisji Europejskiej - podaje oficjalny portal miejski Radomia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY