REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Przedszkola walczą o "colorlovą" fasadę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 cze 2017 14:26
Przedszkola walczą o "colorlovą" fasadę
Zwycięskie przedszkola z regionu Krakowa i Trójmiasta są już po „colorlovej” metamorfozie. Teraz o przemalowanie elewacji walczą przedszkola z Wrocławia i okolic. Fot. Baumit
Przedszkola walczą o "colorlovą" fasadę
Przedszkola walczą o "colorlovą" fasadę

Akcja ColorLove Przedszkole na Dolnym Śląsku wystartowała w maju 2017 r. Stawką w konkursie jest elewacyjna metamorfoza ufundowana przez firmę Baumit. Na starcie rywalizacji zameldowali się już pierwsi kandydaci. Przedszkola, które jeszcze tego nie zrobiły, powinny się pospieszyć, bo im wcześniej się na to zdecydują, tym więcej będą miały czasu na zbieranie głosów, a to rozpoczyna się już z początkiem lipca.

REKLAMA

Ideą przyświecającą akcji ColorLove Przedszkole jest wsparcie kreatywności i rozwoju dzieci, na co wpływ wywiera przestrzeń, w jakiej przebywają i poznają świat.

Żyć „colorlovo”

Konkurs ColorLove Przedszkole zadebiutował w drugiej połowie 2015 roku w rejonie Trójmiasta i Krakowa. Rok później zwycięskie placówki mogły cieszyć się odświeżonym wyglądem. Po kilkunastu latach przedszkole w Sychowie w końcu zyskało nowy wizerunek, przypominający o wartości historycznej pochodzącego z końca XIX w. dworka szlacheckiego. Natomiast Lenkowo we Wrząsowicach zmieniło się w prawdziwą wielobarwną mozaikę. Lokalne społeczności po raz kolejny udowodniły, że razem można więcej. Wszystkim przyświecał jeden cel – odmieniona przestrzeń dla najmłodszych.

Czas na Wrocław i okolice

W tym roku o „colorlovą” fasadę walczą przedszkola z Wrocławia i okolic (w promieniu 50 km od stolicy Dolnego Śląska). Swój udział w rywalizacji potwierdziły już pierwsze placówki.

Przedszkola, które jeszcze nie przyłączyły się do zabawy, mają na to czas do 15.09.2017 r. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie i odesłać na wskazany adres. Warto się pospieszyć – wcześniejsze zgłoszenie oznacza więcej czasu na zbieranie głosów, a to startuje już 01.07.2017 r. i potrwa do 30.09.2017 r. W ten sposób poznamy finałową 10-tkę, spośród której Jury wybierze laureata. Zwycięzca zyska „colorlovą” elewację wykonaną w technologii Baumit, przedszkolaki – przyjazną i inspirującą przestrzeń do zabawy, a lokalna społeczność – miejsce korzystnie wpływające na krajobraz i estetykę okolicy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY