REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Roca nagradza za projekt teatru. I zaprasza na staż

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 23 sie 2016 11:07
Roca nagradza za projekt teatru. I zaprasza na staż
Projekt Marceliny Kuźniar, absolwentki wydziału architektury ZUT. / fot. SARP Szczecin

Producent wyposażenia łazienek, firma Roca zaprosił Marcelinę Kuźniar na staż do należącego do grupy Roca zakładu produkcyjnego w Gryficach. Firma nagrodziła w ten sposób architektkę za projekt nowej siedziby Teatru Współczesnego w Szczecinie.

REKLAMA

Roca przyznała swoją nagrodę przy okazji wręczenia wyróżnień Stowarzyszenia Architektów Polskich Dyplom Roku im. Zbyszka Zawistowskiego. Wyróżnienie dla Marceliny Kuźniar to docenienie kreatywności, pasji oraz śmiałego podejścia do tematu pracy dyplomowej. Projektantka jest też laureatką  przyznawanej przez szczeciński oddział SARP nagrody prof. Leszka Dąbrowskiego za najlepszy dyplom. Promotorem pracy był Jarosław Bondar.

Nagroda Dyplom Roku przyznawana jest za najlepszą pracę dyplomową, która uzyskała w danym roku tytuł magistra inżyniera architekta na polskich uczelniach architektonicznych. W tegorocznej, 52. edycji tego prestiżowego konkursu, udział wzięło 90 prac. Roca, która od lat wspiera studentów architektury, wzornictwa oraz młodych projektantów i architektów, przyznała swoją nagrodę specjalną.

Przypomnijmy, że zdobywcą nagrody głównej tegorocznego konkursu został Paweł Bussold z Politechniki Gdańskiej, który swoją pracę Cegielnia Harsz - Centrum Rzemiosła, przygotował pod okiem dr inż. arch. Andrzeja Prusiewicza

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY