REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Rusza konkurs na najlepsze inwestycje komunalne

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 lut 2017 15:50
Rusza konkurs na najlepsze inwestycje komunalne
Laureaci poprzedniej edycji Top Inwestycje Komunalne

Grupa PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) oraz Portalsamorzadowy.pl organizują kolejną, już szóstą, edycję konkursu pod nazwą Top Inwestycje Komunalne. Konkurs ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Tegoroczna edycja jest jednak wyjątkowa.

REKLAMA

Tegoroczna edycja Top Inwestycje Komunalne dotyczy inwestycji oddanych do użytku w latach 2006-2016, zrealizowanych przez samorządy (spółki komunalne lub inne podmioty, nad którymi faktyczne władztwo sprawuje JST), ale tylko i wyłącznie we współpracy z firmami prywatnymi lub w wyniku prywatyzacji.

Oceny zgłoszeń wraz redakcją dokona Rada Konsultacyjna - zasiądą w niej doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy.

Statuetki zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (10-12 maja 2017 roku).

Dokumentację/zgłoszenie do konkursu wraz ze zwięzłym uzasadnieniem odnoszącym się do powyższych kryteriów należy przesłać mailowo na adres e-mail topinwestycje@portalsamorzadowy.pl.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 10 marca.

Więcej informacji na stronie portalsamorzadowy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY