REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ruszył konkurs na nowy budynek LOT-u w Gdańsku

  • Autor: SARP Gdańsk
  • 06 kwi 2017 12:11
fot. shutterstock.com

W miejscu budynku Polskich Linii Lotniczych LOT-u w Gdańsku ma powstać nowy budynek wielofunkcyjny, a w nim: hotel, biura i pasaż handlowo-usługowy. Ogłoszono właśnie konkurs architektoniczny.

REKLAMA

Ruszył konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej budynku wielofunkcyjnego przy ul. Wały Jagiellońskie 2/4 w Gdańsku. Przedmiotem konkursu jest opracowanie dwuwariantowej, realizacyjnej koncepcji urbanistyczno-architektonicznej budynku wielofunkcyjnego (hotelowo-biurowego wraz z pasażem handlowo-usługowym) oraz koncepcji zagospodarowania terenu.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa w dniu  28.04.2017r. o godz. 15:00.

Konkurs na nową zabudowę jest dwuetapowy. I etap konkursu zakończy się zakwalifikowaniem 6 zespołów  do II etapu konkursu.

Nagrody

I nagroda 50 tys. + zaproszenie do negocjacji na wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę wraz z kompletem uzgodnień i opinii oraz pełnienie nadzor u autorskiego.

II nagroda 30 tys.

III nagroda 20 tys.

Wyróżnienia 25 tys. (pula do podziału)

Organizatorem konkursu jest spółka Elfeko z Gdyni. Konkurs objął patronatem SARP, oddział Wybrzeże, z siedzibą w Gdańsku. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie SARP Gdańsk.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY