REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

SARP z konkursem na... kadry modernizmu

  • Autor: SARP Wrocław
  • 08 lip 2016 14:02
SARP z konkursem na... kadry modernizmu
fot. pixabay.com

Stowarzyszenie Architektów Polskich O/Wrocław ogłasza 6. edycję ogólnopolskiego, otwartego konkursu fotograficznego Kadry Modernizmu, który w tym roku odbędzie się pod hasłem "Przestrzeń dla piękna".

REKLAMA

Wiele nowatorskich realizacji architektonicznych z czasów modernizmu łatwo znaleźć na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Budowle powstające w tym okresie to dzieła wybitnych architektów jak Hans Schauron, Max Berg oraz Erich Mendelson.  Poprzez doskonałe użycie zasad modernizmu budowle te z łatwością wpisują się w krajobraz i otaczającą zabudowę. Kolejne pokolenia architektów, urbanistów, historyków oraz samych mieszkańców na nowo poznają styl modernistyczny oraz realizacje powstałe na Dolnym Śląsku.

To właśnie modernizmowi poświęcony jest konkurs organizowany w ramach Dolnoślaskiego Festiwalu Architektury, który odbywa się w dniach 7-14 października 2016 r. we Wrocławiu. Tym razem edycja odbywa się pod hasłem "Przestrzeń dla piękna".

Termin zgłaszania prac: do 19 sierpnia do godz. 16.00 Nagroda główna: 1500 zł. Więcej o konkursie na stronie kadrymodernizmu.wix.com i na stronie DOFA.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY