REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Startuje konkurs na obiekt roku

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 kwi 2016 09:01
fot. Fotolia

Ruszyła kolejna edycja konkursu "Obiekt Roku" w systemach Aluprof. Konkurs adresowany jest do pracowni architektonicznych lub samodzielnych architektów, którzy sięgnęli w swojej pracy po rozwiązania zaproponowane przez firmę.

REKLAMA

Ideą konkursu jest promowanie współczesnej architektury oraz stworzenie panelu do obrad na temat aktualnych trendów w projektach i realizacjach architektonicznych. Jego uwieńczeniem będzie wyłonienie najciekawszych brył, które zaprojektowano i wykonano z użyciem różnorodnych systemów firmy Alupfor. Jednym z kryteriów, jakie musi spełnić projekt jest jego realizacja między 1 stycznia 2014 roku a 15 czerwca 2016 roku.

Prace konkursowe można zgłaszać od 1 kwietnia do 15 czerwca bieżącego roku. Wybór laureatów będzie przebiegał w trzech etapach. Na początku organizatorzy wyłonią 50 prac. Następnie spośród wyselekcjonowanych projektów, wybiorą 10, które zostaną zakwalifikowane do ścisłego finału. Tam jury wskaże trzy zwycięskie bryły. Ich autorzy otrzymają 50 000 zł, 30 000 zł oraz 15 000 zł – odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Rozdanie nagród odbędzie się 9 września 2016 roku podczas uroczystej gali w Hotelu Warszawianka.

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą formularza na stronie oraz pocztą tradycyjną lub elektroniczną. Więcej informacji o konkursie na stronie organizatora.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY