REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ten konkurs to spore wyzwanie. Tylko 12 pracowni w kolejnym etapie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 maj 2017 16:24
Ten konkurs to spore wyzwanie. Tylko 12 pracowni w kolejnym etapie
Olsztyn, fot pixabay.com

Poznaliśmy pracownie, które zakwalifikowały się do dalszego etapu w konkursie na opracowanie koncepcji studialnej i realizacyjnej uczytelnienia i ekspozycji fortyfikacji Starego Miasta w Olsztynie.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji studialnej i realizacyjnej uczytelnienia i ekspozycji całości miejskich fortyfikacji w przestrzeni wokół Starego Miasta, wytyczenie pieszego szlaku turystycznego – dydaktycznego umożliwiającego poznanie historii i funkcji fortyfikacji Olsztyna.

W postępowaniu konkursowym złożono 14 wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie. Do dalszego etapu tj. złożenia prac konkursowych zostaje zaproszonych 12 uczestników. Wśród nich znalazły się takie pracownie jak: Dżus GK Architekci, Biuro Architektoniczne arch. Zbigniewa Patalasa, Studio Projekt Autorska Pracownica Architektoniczna S.C. Ryszard Bąk, Anna Mikulska-Bąk, Piotr Mikulski Bąk, Limba Eko z Krakowa, Aterier 33. Anita Luniak z Wrocławia, Enone Architektura i Design Rafał Sokołowski z Pabianic.

Pracownie architektoniczne, które zakwalifikowały się do dalszego etapu, na złożenie prac mają czas do 13 lipca. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY