REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Top Inwestycje Komunalne 2017 - oddaj swój głos!

  • Autor: portalsamorzadowy.pl
  • 17 sty 2017 15:19
Top Inwestycje Komunalne 2017 - oddaj swój głos!
fot. Fotolia

Grupa PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) oraz Portalsamorzadowy.pl organizują kolejną, już szóstą, edycję konkursu pod nazwą Top Inwestycje Komunalne 2017. Konkurs ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa. Tym razem nagrodzimy najlepsze przedsięwzięcia, które powstały wyłącznie dzięki współpracy podmiotów publicznych i prywatnych

REKLAMA

Jak co roku chcemy wskazać najlepsze praktyki inwestycyjne w samorządach oraz docenić tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom.

Tegoroczna edycja Top Inwestycje Komunalne 2017 jest jednak specjalna. Dotyczy inwestycji oddanych do użytku w latach 2006-2016, zrealizowanych przez samorządy (spółki komunalne lub inne podmioty, nad którymi faktyczne władztwo sprawuje JST), ale tylko i wyłącznie we współpracy z firmami prywatnymi lub w wyniku prywatyzacji.

Oceny zgłoszeń wraz redakcją dokona Rada Konsultacyjna – zasiądą w niej doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 10 marca! Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (10-12 maja 2017 roku).

Przeczytaj więcej: Top Inwestycje Komunalne 2017: Pochwalcie się PPP i współpracą z biznesem

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY