REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Unikalne inwestycje i wyjątkowe przestrzenie. Lada dzień wielki finał i gala Property Design Awards 2018

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 lut 2018 15:55
Unikalne inwestycje i wyjątkowe przestrzenie. Lada dzień wielki finał i gala Property Design Awards 2018
fot. PTWP

Najlepsi projektanci, unikalne inwestycje i wyjątkowe pomysły. Już 15 lutego br. poznamy zwycięzców trzeciej edycji konkursu Property Design Awards. Nominowaliśmy aż 50 obiektów, wnętrz i przestrzeni w 10 kategoriach. Statuetki zaprojektowane przez Oskara Ziętę trafią do rąk zwycięzców podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas 4 Design Days. Galę poprowadzi Maciej Orłoś.

REKLAMA

Inwestycje o wyjątkowej architekturze i przestrzenie pełne inspirującego designu – takie obiekty zostały nominowane w 10 kategoriach w konkursie Property Design Awards 2018, a wśród nich m.in. Hala Koszyki, Posnania, Wroclavia, Business Garden Wrocław, Bobrowiecka 8, Puro Gdańsk, Holiday Inn Warsaw City Center, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Akademia High School, Plac Europejski w Warszawie, Bulwary Wiślane, sklep Reserved w Złotych Tarasach, biuro Mindspace i wiele innych.

Nominacje zostały przygotowane na podstawie zgłoszeń Czytelników portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl oraz prac Jury w składzie: Marcin Szczelina - Architecture Snob - Przewodniczący Jury; Giovanna Carnevali - Strelka KB; Ivan Blasi - Mies van der Rohe Award; Oskar Zięta - Zieta Prozessdesign; Robert Konieczny - KWK Promes; Agnieszka Kaczmarska - SARP Katowice; Małgorzata Burzec-Lewandowska, redaktor naczelna Propertydesign.pl; Robert Posytek, redaktor naczelny Propertynews.pl oraz czytelnicy portali PropertyDesign.pl i PropertyNews.pl.

Wielki finał już 15 lutego!

Trzecia edycja konkursu Property Design Awards 2018 zbliża się do wielkiego finału. Za nami już głosowanie Jury i Czytelników. Kto zdobędzie statuetki zaprojektowane przez Oskara Ziętę? Które inwestycje zwyciężą w poszczególnych kategoriach? Wielkich zwycięzców poznamy już 15 lutego br. podczas uroczystej Gali wręczenia nagród Property Design Awards 2018, która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie towarzyszyć 4 Design Days. Galę, która rozpocznie się punktualnie o godz. 19.00 poprowadzi Maciej Orłoś.

W dniach 15-18 lutego 2018 r. w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, odbędzie się III edycja 4 DESIGN DAYS - największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Podczas 4 Design Days odbędą się także: HouseMarket Forum 2018, Property Forum Katowice 2018 oraz Forum Branży Meblarskiej 2018. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym właśnie rozdanie nagród dla branży.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY