REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wiemy, kto zaprojektuje nowe centrum Muszyny

  • Autor: BIP Małopolska
  • 09 gru 2015 10:49
fot. Fotolia

Rozstrzygnięto konkurs urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania i rewitalizacji zabytkowego centrum Muszyny – Rynek wraz z przyległymi ulicami.

REKLAMA

Wyniki konkursu:

I miejsce zamówienie z wolnej ręki – zaproszenie do negocjacji przyznano dla pracowni projektowek iL SENSO Iwona Czapka, zespół projektowy: mgr inż. arch. Iwona Czapka i mgr inż. arch. Katarzyna Blicharz (siedziba: ul. Wałowa 12, 22-400 Zamość, biuro: ul. Albatrosów 1/4, 30-716 Kraków).

Praca ww. wykonawcy została uznana za najlepszą na podstawie kryterium oceny prac określonych w regulaminie konkursu, tj. uzyskała największą ilość punktów spośród kryteriów wymienionych w regulaminie konkursu (zgodnie z kartą oceny pracy) oraz spełnia inne kryteria odnoszące się do przedmiotu niniejszego zamówienia publicznego, a w związku z powyższym uzyskała najwyższą liczbę punktów w wyniku oceny prac przeprowadzonej przez sąd konkursowy na podstawie kryteriów wskazanych w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.

II miejsca nie przyznano. III miejsce - nagroda pieniężna w wysokości 5 tys. zł brutto dla następujących wykonawców: a) Compono, ul. Bohaterów Warszawy 21, 70-372 Szczecin b) Kajetan Przybylski, ul. Ogrodowa 175, 33-370 Muszyna.

Sąd konkursowy zdecydował się również przyznać dwa wyróżnienia dla pracowni INARKO Biuro Architektoniczne z Gliwic i Aleksandry Natonek z Muszyny.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY