REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wiemy, kto zaprojektuje siedzibę Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 cze 2014 15:45
Wiemy, kto zaprojektuje siedzibę Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu
fot. Fotolia

Na konkurs wpłynęło 50 prac prezentujących szeroki wachlarz koncepcji na urbanistyczne ukształtowanie przestrzeni rejonu lokalizacji szkoły oraz architektoniczną wizję budynku przy ul. 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu.

REKLAMA

Wczoraj poznaliśmy wyniki konkursu na nową siedzibę Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu. Sąd Konkursowy do grupy „0” zakwalifikował 47 prac a do grupy „N” 3 prace oznaczone kodem roboczym: praca nr 4 (012619), praca nr 12 (120881) i praca nr 20 (161016).

Sąd Konkursowy przyznał następującym zespołom nagrody i wyróżnienia:

Praca nr 30 (263407)– I nagroda 25 000 PLN
Piotr Płaskowicki & Partnerzy Architekci, Warszawa
- Piotr Płaskowicki, Marta Sawaryn, Mateusz Mindziak, Izabela Baron-Kusak, Joanna Grzanka
- Krystian Jasiński

Praca nr 11 (100787) – II nagroda 15 000 PLN
Bulanda, Mucha – ARCHITEKCI Sp. z o.o., Warszawa
- Andrzej Bulanda, Włodzimirz Mucha, Jadwiga Gajczyk, Maciej Kaufman, Gaweł Tyrała, Michał Brzychcy, Cristian Ortega Munoz, Piotr Pachowski, Marek Janiszewski, Ewa Więckowska-Kosmala, Marek Wróblewski

Praca nr 40 (487956)– III nagroda 10 000 PLN
Brzozowski Grabowiecki Architekci Sp. zo.o., Warszawa
- Jan Belina Brzozowski, Konrad Grabowiecki, Wojciech Kotecki, Adam Gielniak, Mateusz Pakuła, Mariusz Wronkowski

Praca nr 23 (191299)– wyróżnienie I stopnia 6 000 PLN
AMC – Andrzej M. Chołdzyński Sp. z o.o.
- Andrzej M. Chołdzyński, Tomasz Burno, Piotr Dynowski, Artur Wieliczko, Mirosław Falkowski, Jan Chwedczuk, Tomasz Birezowski, Sebastian Kochel

Praca nr 14 (131415)– wyróżnienie II stopnia 3 000 PLN
SADA + VUGA, Ljubljana, Slovenia
Pracownia Projektowa Sterzyński, Poznań
- Juruj Sada, - Bostjan Vuga - Miha Cebulj - Jurij Licen - Tinka Beltram Prekovic - Tomaz Kristof - Mirce Mladenov - Rok Prislan - Łukasz Sterzyński - Marcin Sterzyński - Anna Brudzyńska - Aleksandra Jung - Ewelina Pachla

Praca nr 22 (177771)– wyróżnienie II stopnia 3 000 PLN
Pracownia Architektoniczna 1997, Poznań
- Krzysztof Frąckowiak, - Aleksandra Kornecka - Karolina Gerke - Michał Wicherek - Rafał Hodyra - Magda Lelonkiewicz - Katarzyna Weiss - Piotr Machowiak - Andrzej Fiszbach

Praca nr 37(453989) – wyróżnienie II stopnia 3 000 PLN
PAG Pracownia Architektury Głowacki Tomasz Głowacki, Wrocław
- Tomasz Głowacki, - Jakub Podgórski - Maciej Popławski - Katarzyna Rybczyńska-Janczyk

Uwzględniając wysoki poziom prac konkursowych Sąd Konkursowy jednomyślnie wytypował 3 prac do przyznania ich autorom wyróżnień honorowych:

Praca nr 5 (050609)– wyróżnienie honorowe
PLUS3-ARCHITEKCI, Warszawa
- Grażyna Woźniak-Głażewska, - Katarzyna Głażewska - Krzysztof Bagiński - Katarzyna Sosińska - Marta Walasek - Magdalena Mularzuk - Marek Jakubowski - Patryk Rosiński - XDWA Piotr Zieliński

Praca nr 28 (226210) – wyróżnienie honorowe
HS99 sp. z o.o. sp.k., Koszalin
- Dariusz Herman, - Piotr Śmierzewski - Wojciech Subalski - Wojciech Słupczyński - Adam Kulesza - Arkadiusz Laskowski - Daria Achtelik - Augustyna Grzybowska

Praca nr 49 (820524)–wyróżnienie honorowe
EGA ERIK GIUDICE ARCHITEKTURE, Paris, Francja
MRSK Marcin Sikora
- Erik Giudice, Marcin Sikora



Rekomendowane dla Ciebie





REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY