REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wrocław wzbogaci się o kolejny... neon

  • Autor: wroclaw.pl
  • 06 maj 2016 10:33
Wrocław wzbogaci się o kolejny... neon
źródło: Lokum Deweloper

Wrocławska firma Lokum Deweloper we współpracy z Fundacją Neon Side, organizuje konkurs na hasło neonu, który będzie witał pasażerów podróżujących pociągami na trasie Wrocław – Poznań i Wrocław – Szczecin, w miejscu gdzie pociągi zwalniają wjeżdżając na Dworzec Główny.

REKLAMA

– Zwycięska propozycja będzie podstawą do stworzenia projektu świetlnej instalacji przez studentów ASP, którzy wezmą udział w drugim etapie konkursu. W ten sposób nawiązujemy do bogatej historii wrocławskich neonów. Chcemy także rozbudzić i wykorzystać pomysłowość mieszkańców, którzy najlepiej przecież znają miasto i jego charakter – wyjaśnia Grzegorz Marchel, dyrektor marketingu Lokum Deweloper.

Organizatorzy informują, że zakończył się pierwszy etap, na który można było przysyłać propozycje hasła. Teraz kapituła konkursu wybierze jedno zwycięskie.

W drugim etapie, który trwać będzie od 11 maja do 19 czerwca, mogą wziąć udział artyści i studenci ASP, którzy graficznie opracują wybrane przez jury hasło w formie świetlnego neonu. Zwycięzca otrzyma 3 tys. zł nagrody. Nagrodzeni zostaną także pomysłodawcy haseł, które zajmą II i III miejsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY