REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wybrano wykonawcę modernizacji stadionu Górnika Zabrze

  • Autor: Spółka Stadion w Zabrzu
  • 14 lis 2014 15:09
Wybrano wykonawcę modernizacji stadionu Górnika Zabrze
Stadion w budowie, fot. Stadion w Zabrzu Sp. z o.o.

Spółka Stadion w Zabrzu zawarła umowę z wybranym w przetargu wykonawcą robót ogólnobudowlanych, Przedsiębiorstwem Budowlanym Dombud S.A.

REKLAMA

Zadanie, którego podjął się Dombud obejmuje szereg prac w ramach kontynuacji zadania inwestycyjnego modernizacji Stadionu im. Ernesta Pohla, w tym m.in. dokończenie prac murowych i żelbetowych z wykonaniem kładek wejściowych, kanałów wentylacyjnych i oddymiania, dokończeniem południowej ściany oporowej i ramp wjazdowych. Wykonane zostaną również pomieszczenia kiosków gastronomicznych i toalet na poziomie +1, posadzki ciągów komunikacyjnych i pomieszczeń technicznych oraz centrum dowodzenia imprezą masową, zlokalizowane w skyboxie na poziomie +4. W ramach tego zadania wykonawca zdemontuje też cztery słupy oświetleniowe zlokalizowanych w obrębie boiska głównego Stadionu. Wartość całego zadania to około 16 mln złotych.

Firma Dombud do prac przystąpi niezwłocznie po przejęciu placu budowy, co zgodnie z umową, nastąpi w ciągu 7 dni . Prace mają potrwać nie dłużej niż 5 miesięcy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY