REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wymyśl logo dla bydgoskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

  • Autor: IWP.com.pl
  • 27 lis 2014 11:02
Wymyśl logo dla bydgoskiego Inkubatora Przedsiębiorczości
fot. Fotolia

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny ogłasza konkurs na projekt logo dla budowanego na jego terenie biurowca Inkubatora Przedsiębiorczości pod nazwą „IDEA Przestrzeń Biznesu”.

REKLAMA

Logotyp ma umożliwiać pełną identyfikację graficzną obiektu i będzie używany w materiałach informacyjnych, promocyjnych, marketingowych i reklamowych. Nazwa obiektu nawiązuje do koncepcji uhonorowania znanych bydgoskich przemysłowców, innowatorów i innych osób przyczyniających się do rozwoju gospodarczego miasta. Jedna z ulic na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego nosi nazwę Władysława Paciorkiewicza, który założył i prowadził w Bydgoszczy jedyną w Polsce wytwórnię maszyn do pisania. Opracował on i opatentował kilka modeli maszyn do pisania, z tego trzy modele stworzył w Bydgoszczy. Jeden z modeli opracowany w latach 1922/1923 został nazwany „Idea”. Należy także pamiętać, że słowo „idea” oznacza myśl przewodnią wyznaczającą cel i kierunek działania twórczości. Logo powinno w pełni odzwierciedlać charakter obiektu.

Oferta powinna zawierać obowiązkowo:

- projekt logo z uwzględnieniem charakteru obiektu opisanego w przedmiocie Zamówienia – w formie wydruku lub pliku JPG,
- tekst uzasadniający projekt i opisujący inspiracje projektanta (maksymalnie 1500 znaków bez spacji),
wypełniony formularz ofertowy.
Propozycje można składać do 15 grudnia 2014 roku.

Przestrzeń budynku w blisko 50 proc. przeznaczona będzie do preinkubacji pomysłów biznesowych, dla początkujących przedsiębiorców, a w pozostałej części będzie wynajmowana komercyjnie. Obiekt będzie służyć nowo powstałym przedsiębiorstwom w tworzeniu korzystnych warunków do ich rozwoju m.in. poprzez oferowanie powierzchni biurowej przeznaczonej na preferencyjny wynajem dla firm inkubowanych, oferowanie zaplecza konferencyjnego, zapewnienie obsługi administracyjnej, udostępnienie infrastruktury informacyjnej, organizowanie szkoleń i warsztatów z zakresu tworzenia i zarządzania własną firmą, oferowanie doradztwa prawno-podatkowego, w tym usługi doradcze związane prowadzeniem z działalności gospodarczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY