REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaaranżuj komin Strefy Architektury

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 lut 2015 12:16
fot. Komin przy ul. Droszyńskiego 15 w Gdańsku Oliwie

Celem ogłoszonego konkursu jest stworzenie projektu (wizualizacji) aranżującego komin byłej elektrociepłowni, który znajduje się na terenie Centrum Usługowego „Strefa Architektury”, przy ul. Droszyńskiego 15 w Gdańsku Oliwie.

REKLAMA

Projekt graficzny należy nadesłać w formie elektronicznej w postaci pliku JPG, załączony do poczty elektronicznej. Wielkość pojedynczej grafiki nie może przekraczać  5 mb. W tytule należy zamieścić hasło "Konkurs na najlepszą aranżację komina", a w treści należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do projektu.

Warunkiem koniecznym jest dodanie oświadczenia o posiadaniu praw autorskich do projektu oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby prowadzenia konkursu.

Nagrody:
Kapituła złożona z przedstawicieli organizatora wybierze jeden najlepszy projekt, który zostanie nagrodzony kwotą 1000 zł. Regulamin przewiduje jedną nagrodę, wyłącznie za pierwsze miejsce.

Organizator zastrzega, że zwycięstwo w konkursie nie oznacza realizacji zwycięskiego projektu/wizualizacji.

Organizator konkursu
Organizatorem konkursu jest Komin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Droszyńskiego 15, 80-381 Gdańsk

Czas trwania konkursu: 2 luty – 27 luty 2015 r. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 16 marca 2015 roku. Więcej informacji na stronie organizatora.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY