REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj biuro w katowickiej Porcelanie Śląskiej. Na starcie konkurs firmy Creogram

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 lut 2017 15:48
Zaprojektuj biuro w katowickiej Porcelanie Śląskiej. Na starcie konkurs firmy Creogram
fot. Creogram

Ruszył specjalny konkurs dla studentów uczelni artystycznej bądź kierunków związanych z architekturą wnętrz. Konkurs polega na zaprojektowaniu przestrzeni biurowej w agencji Creogram zlokalizowanej w katowickiej Porcelanie Śląskiej.

REKLAMA

Obecne biuro firmy mieści się w starej stajni należącej do Fabryki Porcelany, ma również galerię, w której wspólnie pracownicy spędzają czas. Firma Creogram zmienia na lepsze wizerunek klientów, a teraz… chce zmienić coś więcej - przestrzeń, w której pracuje. W związku z tym ogłosiła konkurs na projekt nowej przestrzeni biurowej.

Firmie zależy na zmianie galerii w przyjazną część biurową. Oczekują, że galeria zmieni się w miejsce pracy 4-6 osób. Jednak zależy im, aby nie utraciła klimatu i dawała możliwość reorganizacji (aby nadal mogli od czasu do czasu korzystać z wspólnej przestrzeni, organizować warsztaty fotograficzne, wykłady na temat projektowania itd.). Firmie zależy również, aby aranżacja wnętrza zachowała styl i kolorystykę pozostałych pomieszczeń oraz uwzględniała przeniesienie z aranżowanej przestrzeni grafik znajdujących się obecnie na poziomie ‐1 na ścianę frontową przy schodach.

Autorowi zwycięskiej pracy przyznana będzie nagroda pieniężna w wysokości 3500 zł. Na realizację koncepcji biura przeznaczony jest budżet 30 tysięcy złotych. Więcej informacji o konkursie na stronie projekt.creogram.com.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY