REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj meble dziecięce z drewna

  • Autor: konkurs.woodica.pl
  • 02 gru 2015 12:11
Zaprojektuj meble dziecięce z drewna

Innowacyjność, wielofunkcyjność, estetyka, bezpieczeństwo oraz prostota produkcji i montażu to wyznaczniki w konkursie na projekt mebli dziecięcych. Konkurs skierowany jest do osób związanych z kierunkami wzornictwa przemysłowego i architektury wnętrz.

REKLAMA

Konkurs na projekt kolekcji mebli do pokoju dziecięcego organizuje Woodica 4 Kids, producent drewnianych mebli dziecięcych.

W konkursie mogą wziąć udział studenci i absolwenci uczelni państwowych, prywatnych oraz kursów, kształcących na kierunkach wzornictwa przemysłowego, architektury wnętrz oraz innych kierunków zbieżnych z tematyką konkursu.

Zadaniem jest zaprojektowanie kolekcji mebli dziecięcych, które zostaną wykonane z litego drewna sosnowego. Elementy składowe kolekcji to: łóżko bądź łóżeczko, szafa, komoda, regał, półka, biurko i krzesło lub stolik i krzesełko.

W projekcie należy wziąć pod uwagę to, iż w zakresie kryteriów oceny, kluczowe będą takie czynniki jak: innowacyjność, wielofunkcyjność, estetyka, bezpieczeństwo oraz prostota produkcji i montażu.

Projektanci mogą bawić się kolorami. Organizator konkursu zapewnia, że jest w stanie wybarwić meble ekologicznym lakierem dowolnego koloru z palety RAL.

Termin rejestracji i nadsyłania prac w ramach I etapu konkursu upływa 30 stycznia 2016.

Nagrody:

I miejsce - 6 tys. zł, a także wdrożenie produktów do produkcji, staż w siedzibie firmy oraz prawo do wyboru domu dziecka, dla którego zostanie przekazana kolekcja.

II miejsce - 3 tys. zł, a także możliwość wdrożenia projektu do produkcji, możliwość odbycia stażu w siedzibie firmy.

III miejsce - 2 tys. zł, a także możliwość wdrożenia projektu do produkcji, możliwość odbycia stażu w siedzibie firmy.

Wyróżnienia: 1,5 tys. zł, a także możliwość wdrożenia projektu do produkcji, możliwość odbycia stażu w siedzibie firmy.

Regulamin konkursu oraz specyfikacja dostępne na stronie konkursu: konkurs.woodica.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY