REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj meble miejskie dla Jastrzębia-Zdroju

  • Autor: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
  • 07 paź 2016 11:16
fot. pixabay.com

Przedmiotem konkursu jest opracowanie projektu oryginalnych zestawów mebli miejskich, które poprzez swój charakter i spójność z otoczeniem staną się elementem kształtującym przestrzeń publiczną.

REKLAMA

Konkurs adresowany jest zarówno do profesjonalistów, tj. architektów, projektantów, grafików, pracowni architektonicznych i projektowych, a także do studentów wspomnianych kierunków oraz innych osób posiadających umiejętność projektowania form przestrzennych.

Konkurs organizowany jest w formie jednoetapowego otwartego konkursu, w którym uczestnicy składają wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie, a organizator dopuszcza do udziału w konkursie i zaprasza do składania prac konkursowych uczestników spełniających wymagania określone w regulaminie konkursu (zwanym dalej „Regulaminem”).

Obiekty wchodzące w skład projektowanego zestawu:

Ławka bez oparcia, z oparciem, krzesło uliczne,
Kosz na śmieci,
Stojak na rowery,
Donica,
Słupek wygradzający, barierka dla pieszych.
Osłona drzewa,
Wiata przystankowa modułowa – o różnej długości i szerokości w zależności od wielkości platformy przystankowej lub chodnika,
Wiata rowerowa modułowa,
Obiekt handlowy – kiosk,
Słup ogłoszeniowy, tablica informacyjna,
Lampa uliczna

Nagrodami w konkursie są nagrody pieniężne. Na nagrody pieniężne przeznacza się kwotę 13000 zł, z następującym podziałem: I nagroda –  7000 zł brutto, II nagroda – 4000 zł brutto, III nagroda – 2000 zł brutto.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej  (bip.jastrzebie.pl) w zakładce Konkurs.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY