REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj mural dla Bydgoszczy

  • Autor: UM Bydgoszcz
  • 04 wrz 2017 15:40
Bydgoszcz, fot. pixabay.com

Miasto Bydgoszcz ogłosiło konkurs na projekt i wykonanie architektonicznego muralu podkreślającego i promującego historyczny i kulturowy charakter dzielnicy Starego Fordonu. Mural umieszczony będzie na elewacji Zakładu Karnego przy ul. Rynek.

REKLAMA

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni plastycznych w Polsce oraz artystów tworzących murale. Prace mogą być realizowane oraz zgłaszane indywidualnie lub zespołowo. Do konkursu autor może zgłosić maksymalnie pięć prac (projektów).

Kompozycja muralu ma podkreślać charakter miejsca oraz nawiązywać do historycznej architektury. Przy projektowaniu należy także uwzględnić kontekst przestrzenny i dopasować kompozycję do osi widokowej panoramy przy wjeździe do miasta.

Prace z dopiskiem „Konkurs na projekt i wykonanie architektonicznego muralu podkreślającego i promującego historyczny i kulturowy charakter dzielnicy Bydgoszczy – Stary Fordon” należy dostarczyć na adres: Urząd Miasta Bydgoszczy, Plastyk Miejski Marek Iwiński, ul. Grudziądzka 9-15, 85-130 Bydgoszcz (II piętro, pok. 215) w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2017 r. (decyduje data stempla pocztowego) - podaje oficjalny portal miejski Bydgoszczy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY