REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj salon firmowy Inglot

  • Autor: Propertydesign.pl / Inglot
  • 04 kwi 2016 14:19
fot. Fotolia

Przedmiotem konkursu jest projekt architektury wnętrza firmowego sklepu Inglot. Konkurs adresowany jest do studentów architektury w całej Polsce.

REKLAMA

W konkursie przewidziano nagrody dla autorów trzech wybranych prac konkursowych, które zajęły kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsca w konkursie.

Konkurs ma charakter jednoetapowy, w którym uczestnicy składają wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie, a organizator dopuszcza do udziału w konkursie. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej koncepcji projektu sklepu Inglot, odznaczającego się wysokimi walorami artystycznymi, spełniającego założenia organizatora.

W projekcie powinny zostać uwzględnione następujące aspekty: a) Lokalizacja projektowanego sklepu: centrum handlowe, lokalizacja uliczna lub tzw. wyspa b) Powierzchnia sklepu od 40 mkw. do 90 mkw. c) Lada kasowa d) Meble do ekspozycji pełnej kolekcji produktów Inglot (produkty do twarzy i ciała, oczu, ust, paznokci oraz akcesoria itd.) e) Mebel do ekspozycji nowości produktowych f) Ilość stanowisk do wizażu – od 1 do 3. W projekcie sklepu Inglot autor projektu powinien uwzględnić zarówno funkcjonalność i wartości estetyczne, warunki bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również zachować funkcję handlową.

Więcej informacji na temat konkursu i regulamin na stronie internetowej firmy Inglot.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY