REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj schody. Konkurs na starcie

  • Autor: UM Kraków / SARP Kraków
  • 19 gru 2016 16:36
fot. pixabay.com

Ruszył otwarty konkurs architektoniczno-urbanistyczny na opracowanie koncepcji przebudowy schodów (wraz z otoczeniem) pomiędzy ulicą Kalwaryjską i ulicą Zamoyskiego w Krakowie.

REKLAMA

Schody nie były remontowane od dawna, a ze względu na malowniczy zakątek, w którym się znajdują, mają szansę stać się prawdziwą ozdobą Starego Podgórza - informuje oficjalny portal miejski Krakowa.

Głównym organizatorem konkursu jest Gmina Miejska Kraków (ZIKiT), a współorganizatorem Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP). Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł.

Pytania do regulaminu konkursu można zgłaszać do 13 stycznia 2017 roku. Odpowiedzi na te pytania zostaną opublikowane 20 stycznia 2017 roku. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa 27 stycznia 2017 roku o godz.15. Natomiast prace konkursowe można składać do 24 marca 2017 roku do godz. 15.

Finał i rozstrzygnięcie konkursu, publiczne ogłoszenie wyników oraz otwarcie wystawy pokonkursowej zaplanowane są na 7 kwietnia 2017 roku. Natomiast zaproszenie autorów pracy uznanej przez sąd konkursowy za najlepszą do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki – przewidziane jest w II kwartale 2017 roku.

Więcej informacji o konkursie na stronie SARP Kraków.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY