REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj siedzibę Urzędu Dozoru Technicznego

  • Autor: udt.gov.pl
  • 05 maj 2015 13:20
Zaprojektuj siedzibę Urzędu Dozoru Technicznego
fot. Fotolia

Ogłoszono konkurs na opracowanie projektu koncepcyjnego budowy budynku Oddziału Urzędu Dozoru Technicznego w Katowicach przy ulicy Żelaznej, a następnie opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie budynku.

REKLAMA

Architektura obiektu powinna komponować się z otoczeniem i być zgodna z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zapewniając czytelny układ przestrzenny i funkcjonalno-użytkowy.

Budynek winien być obiektem o wysokich walorach urbanistyczno-architektonicznych i stanowić kompozycyjnie jednorodną, wyeksponowaną i rozpoznawalną formę (dopuszcza się niewielką zróżnicowaną powierzchnię użytkową poszczególnych kondygnacji obiektu, mającą nieistotny wpływ na ostateczną bryłę całego budynku).

Rozwiązania architektoniczne budynku powinny, w połączeniu z funkcjonalną elastycznością i optymalnym wykorzystaniem przestrzeni, zapewniać standardy użytkowe odpowiadające specyfice obiektu biurowego wysokiej klasy.

Budynek biurowy wolnostojący, niepodpiwniczony, możliwe jest zaprojektowanie budynku o zróżnicowanej liczbie kondygnacji (preferowane 3 kondygnacje naziemne). Lokalizacja budynku – dłuższym bokiem wzdłuż ul. Żelaznej.

Bryła budynku powinna być nowoczesna, podkreślająca charakter firmy. Elewacje z wykorzystaniem rozwiązań technicznych i materiałowych opartych np. na murowanych lub betonowych ścianach osłonowych z okładziną elewacyjną z płyt kompozytowych wykonanych z blach aluminiowych z rdzeniem zapewniającym uzyskanie klasyfikacji w zakresie rozprzestrzeniania ognia - NRO, tak jak w systemach „Alucobond”/„Reynobond” (lub równoważnych) wraz z ociepleniema

Terminy

Termin i miejsce składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie: 07.05.2015, godz. 10:00.

Termin i miejsce składania prac konkursowych:  02.07.2015 r.

Miejsce: Urząd Dozoru Technicznego ul. Szczęśliwicka 34 02-353 Warszawa, pok. nr 2 -Kancelaria
UDT Wskazany termin może ulec przedłużeniu, o czym zamawiający poinformuje na swojej stronie
internetowej.

Nagrody

I nagroda - zaproszenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienie z wolnej ręki i 8000,00 zł.

II nagroda - 5000,00 zł.

Zamawiający: Urząd Dozoru Technicznego, ul. Szczęśliwicka 34, 02-353 Warszawa. Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem na stronie udt.gov.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY