REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj tkaninę - konkurs LECH modern fabrics

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 cze 2015 15:57
Zaprojektuj tkaninę - konkurs LECH modern fabrics
fot. LECH modern fabrics

LECH modern fabrics, dystrybutor tkanin tapicerskich, ogłasza konkurs dla studentów kierunków wzornictwa i projektowania. Zadanie konkursowe będzie polegać na stworzeniu wzoru drukowanej tkaniny meblowej. Laureat otrzyma 5 tys. zł i inne nagrody. A jego autorski projekt, sygnowany imieniem i nazwiskiem, trafi do oferty marki LECH modern fabrics.

REKLAMA

- Szukamy śmiałych pomysłów i kreatywnych wzorów, które skradną nasze serca i podbiją rynek tkanin meblowych. Jesteśmy bardzo ciekawi tego, jakie koncepcje zaprezentują młodzi twórcy. Jednocześnie pragniemy wspierać utalentowanych projektantów i pomóc im wkroczyć na ścieżkę kariery zawodowej – mówi Edyta Świątek, dyrektor handlowy marki LECH modern fabrics i członek jury. - Nadruki na tkaninach to przyszłość branży tapicerskiej. Indywidualne wzory pozwolą wyróżnić się producentom mebli i odkryć nowe obszary działania – dodaje.

Projekty można zgłaszać od 1 czerwca do 1 września 2015. Szczegółowe informacje w regulaminie na stronie lech-tkaniny.pl

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali na tegorocznej edycji targów SoFab, która odbędzie się w dniach 6-9 października 2015 roku.

Laureat I nagrody otrzyma 5 tys. zł, a zwycięska praca dołączy do stałej oferty wzorów LECH modern fabrics. Laureat otrzyma również deskę kreślarską. Nagroda za miejsce II to 3 tys. zł, a za miejsce III - 2 tys. zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY