REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj witrynę w centrum Łodzi i wygraj konkurs

  • Autor: UM Łódź
  • 04 lis 2015 10:31
Zaprojektuj witrynę w centrum Łodzi i wygraj konkurs
fot. Fotolia

Dzięki wprowadzonemu katalogowi standardów na ul. Piotrkowskiej w Łodzi pojawiły się ładniejsze szyldy, zlikwidowano zaklejone witryny, zniknęły wszechobecne koziołki. Ruszył też konkurs na projekt aranżacji witryn w centrum miasta.

REKLAMA

Mimo tego, że wprowadzono na Piotrkowskiej katalog standardów,  to jednak wciąż witryny wielu lokali pozostawiają wiele do życzenia w kwestii estetyki. Zmieniając je możemy zmienić charakter całej ulicy. To drobny krok w stronę uświadomienia wagi aranżacji wystaw - za poprawą estetyki idzie również ożywienie handlu. Dlatego też, wszystkich pasjonatów estetyki oraz miłośników Łodzi zapraszamy do konkursu na projekt aranżacji witryn w centrum Łodzi. Udział w konkursie jest otwarty dla wszystkich pełnoletnich osób.

O konkursie

Celem konkursu jest zaprojektowanie wyglądu witryny w centrum Łodzi. Aranżacja powinna mieć charakter dekoracyjny oraz nawiązywać do asortymentu i charakteru danego miejsca. Wystawy powinny wzbudzać zainteresowanie i przyciągać klientów, być wizytówką sklepów i lokali. Niezbyt wygórowanym kosztem można uzyskać dodatkowy atut w handlu oraz włączyć się w dbanie o wysoki poziom estetyczny głównej ulicy Łodzi. Nie tylko wielkie czerwone litery SALE mogą zachęcić do wejścia.

Nagrody dla najciekawszych projektów:

1 miejsce - 1000 PLN

2 miejsce - 600 PLN

3 miejsce - 400 PLN

Prace oceni jury w składzie: Bogna Świątkowska - prezes Fundacji Bęc Zmiana, Marcin Polak - pomysłodawca konkursu i kurator wystawy, Łukasz Zbieranowski - Fajne Chłopaki, Aleksandra Kwiecień - Urząd Miasta Łodzi, Piotr Kurzawa - manager ulicy Piotrkowskiej, Łódzkie Centrum Wydarzeń oraz przedstawiciel przedsiębiorców z ul. Piotrkowskiej.

Zgłoszenia można przesyłać do 13 listopada br. na adres: biuro@beczmiana.pl . Zwycięskie oraz wybrane  projekty zostaną zaprezentowane podczas wystawy w Galerii 87 przy ul. Piotrkowskiej 87 w dniach 18.11-30.11.2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY