REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zielone dachy w Łodzi - konkurs na koncepcję

  • Autor: UM Łódź
  • 27 mar 2015 12:48
Zielone dachy w Łodzi - konkurs na koncepcję
fot. Fotolia

Jest konkurs na opracowanie koncepcji przebudowy budynków pofabrycznych zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 61 a i 63, uwzględniającej wykonanie zielonych dachów. Organizatorem konkursu jest Biuro ds. Rewitalizacji i Rozwoju Zabudowy Miasta.

REKLAMA

Konkurs jest realizowany w ramach zadania zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego na rok 2015. Budynki objęte opracowaniem znajdują się w centrum miasta, w strefie wielkomiejskiej, w kwartale pomiędzy ulicami Tuwima, Sienkiewicza, Nawrot i Piotrkowską, przeznaczonym do rewitalizacji. Wszelkie działania rewitalizacyjne dla tego obszaru związane z przebudową budynków stanowiących przedmiot opracowania konkursowego, mają przyczynić się do ożywienia, uporządkowania i uatrakcyjnienia tego miejsca.

Sąd konkursowy pod przewodnictwem Marka Janiaka - Architekta Miasta , dokona wyboru najlepszej pracy, w oparciu o którą, w ramach negocjacji w trybie zamówienia z wolnej reki, autor najlepszej koncepcji wykona pełnobranżowy projekt budowlany.

Wnioski kwalifikujące do udziału w konkursie należy składać do 07.04.2015 r. do godz. 17.00. w siedzibie Biura ds. Rewitalizacji i Rozwoju Zabudowy Miasta w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 171.

Prace będzie można składać do 20 maja 2015 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec maja 2015 r.

Nagrody:
Za zajęcie I miejsca - zaproszenie autora do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki
Za zajęcie II miejsca - 15 tys. złotych
Za zajęcie III miejsca - 10 tys. złotych

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Urzędu Miasta Łodzi oraz w Biurze ds. Rewitalizacji i Rozwoju Zabudowy Miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY