REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zmień wizję w projekt - finał konkursu coraz bliżej

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 wrz 2016 09:19
fot. pixabay.com

Powoli dobiega końca piąta edycja konkursu architektonicznego, organizowanego przez firmę Rockwool – „Zmień wizję w projekt”. 27 września br. poznamy laureatów konkursu.

REKLAMA

Już od pierwszej edycji celem tego realizowanego od 2012 roku konkursu było zachęcenie architektów i projektantów do kreatywnego i nieoczywistego podejścia do projektowania efektywnego energetycznie i ekologicznego – przy nietypowym i przewrotnym wykorzystaniu różnych faktur, materiałów i barw. Prace zostały nagrodzone w dwóch kategoriach – architektów oraz studentów.

Zadaniem uczestników było przygotowanie koncepcji architektonicznej lub projektu przeznaczonego do realizacji, dowolnego rodzaju obiektu budowlanego. Podczas gali zostaną ogłoszone wyniki konkursu, z uzasadnieniem przedstawicieli jury – m.in. Leszka Horodyskiego, członka Prezydium Krajowej Rady Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, profesor dr hab. Mariana Fikusa, urbanisty, planisty i zdobywcy Honorowej Nagrody SARP 2008.  

Gala odbędzie się 27 września o godzinie 12:00 w budynku SARP, przy ul. Foksal 2 w Warszawie. Laureaci opowiedzą o wizji, która przyświecała im przy tworzeniu projektu. Podczas spotkania będzie możliwość porozmawiania zarówno z laureatami, jak i z jury konkursu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY