REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kontakt

Kontakt z redakcją:

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.)
00-867 Warszawa
tel. +48 (22) 550 69 18
fax +48 (22) 550 69 01


Małgorzata Burzec-Lewandowska
redaktor prowadząca
e-mail: malgorzata.burzec@propertydesign.pl
tel. +48 (22) 550 69 19
tel. kom. 795 517 900
fax +48 (22) 550 69 01

Robert Posytek
redaktor prowadzący
e-mail: robert.posytek@propertydesign.pl
tel. +48 (22) 550 69 18
tel. kom. 795 517 900
fax +48 (22) 550 69 01

Arkadiusz Kaczanowski
dziennikarz
e-mail: akaczanowski@publikator.com.pl
tel. kom. 609 791 772

Anna Liszka
dziennikarz
e-mail: anna.liszka@propertydesign.pl
tel. +48 (22) 550 69 26
tel. kom. 508 628 721

 

Kontakt z wydawcą:

 

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Katowice Business Point

ul. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

telefon/fax +48 (32) 209 13 03

 

ZARZĄD

Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)

telefon: +48 (32) 209 13 03

e-mail: wojciech.kuspik@ptwp.pl

 

BIURO ZARZĄDU

Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)

telefon: +48 (32) 209 10 46

fax: +48 (32) 253 06 77

e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

kadry@ptwp.pl

Renata Nieradzik (Główna Księgowa)

telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 122

e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

 

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI

rozwój i promocja portali, wymiana treści

kontakt@ptwp.pl  

Patryk Felner (Kierownik Działu)

telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 126

e-mail: patryk.felner@ptwp.pl

 

DZIAŁ MARKETINGU

marketing@ptwp.pl

Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Marketingu)

telefon: +48 (32) 209 13 03

e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

 

DZIAŁ PROMOCJI

promocja@ptwp.pl

Agnieszka Jakubczyk (Dyrektor działu)

telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 107

fax: +48 (32) 253 06 77

e-mail: agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

 

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY

kolportaz@ptwp.pl

Michał Wybraniec (Kierownik Działu)

telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 135

fax: +48 (32) 356 76 50

e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

 

STUDIO GRAFICZNE

studio@ptwp.pl

Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)

telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 144

e-mail: kuba@ptwp.pl

 


REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY