REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Co dalej z wrocławską kamienicą na Wyspie Słodowej?

  • Autor: wroclaw.pl
  • 06 lut 2015 13:05
Co dalej z wrocławską kamienicą na Wyspie Słodowej?
Kamienica na Wyspie Słodowej we Wrocławiu, fot. Propertydesign.pl

Wrocławianie chcą dyskusji o kamienicy na Wyspie Słodowej. Właśnie trwają przygotowania do konsultacji społecznych dot. jej przyszłości.

REKLAMA

– Cieszę się, że mieszkańcy chcą dyskutować o Wrocławiu. Widzę, że jest potrzeba ponownego przemyślenia tego, co się dzieje i będzie się dziać na Wyspie Słodowej. Chcemy wszystkim zainteresowanym pokazać, jak dużo miasto czyni w zakresie Wyspy. Dlatego chcemy też wysłuchać opinii zainteresowany mieszkańców na ten temat. Czekamy na ich nowe pomysły. Dotyczy to także kamienicy na Wyspie – mówi Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia.

Prezydent przekonywał, że przyjęte przez miasto rozwiązanie prywatyzacji kamienicy Wyspa Słodowa 7 jest dobre. - Chętnie jednak przyjmę do dyskusji inne pomysły, pod warunkiem że będą miały solidne podstawy merytoryczne i finansowe. Proszę o szeroki udział w debacie. Proszę też o zrozumienie, że sprawę Wyspy Słodowej traktujemy serio - dodał.

Właśnie ruszyły przygotowania do otwartych konsultacji społecznych dotyczących przyszłości kamienicy na Wyspie Słodowej. Konsultacje potrwają trzy miesiące. Oprócz postawienia platformy internetowej, powstanie punkt konsultacyjny i zorganizowana zostanie również dyskusja publiczna - czytamy na wroclaw.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY