REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Coraz bliżej budowy kompleksu zaprojektowanego przez MWM

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 paź 2014 09:00

Powiat Limanowski (woj. małopolskie) ogłosił przetarg na wykonanie robót związanych z realizacją Centrum Rekreacji i Balneologii na bazie wód geotermalnych w Porębie Wielkiej.

REKLAMA

Projekt kompleksu opracowało biuro MWM z Gliwic. Inwestycja realizowana przez Powiat Limanowski podzielona została na dwa etapy.

Etap I – Zakład Przyrodoleczniczy, obejmujący remont, przebudowę oraz rozbudowę istniejącego budynku. Etap II – część pobytowa (hotelowa) z łącznikiem.

Zakres zadania realizowanego przez Powiat Limanowski, obejmuje budowę części nowych obiektów i przebudowę istniejącego Domu Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej. Zakład Przyrodoleczniczy połączony zostanie z istniejącym budynkiem Domu Wczasów Dziecięcych oraz częścią hotelową realizowaną w ramach II fazy.

W nowej części budynku znajdować się będą: hala basenowa o powierzchni lustra wody 91 mkw., wyposażona w hydromasaż ścienny, ławeczkę powietrzną, tryskacze, gejzery powietrzne, wannę z hydromasażami, biczami wodnymi oraz zespół saun.

W strefie profilaktyki zdrowia powstaną pomieszczenia do hydroterapii, zawijań borowinowych, masażu, krioterapii miejscowej, inhalacji, fizykoterapii, kriokomora i salka do ćwiczeń.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY