REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Finisz prac na ulicy Piotrkowskiej

  • Autor: UM Łódź
  • 20 cze 2014 09:09
 Finisz prac na ulicy Piotrkowskiej
fot. UM Łódź
 Finisz prac na ulicy Piotrkowskiej
 Finisz prac na ulicy Piotrkowskiej

W 2010 roku rozpoczęła się przebudowa ulicy Piotrkowskiej, która miała za zadanie przywrócić jej wielkomiejski charakter. W czerwcu br. kończy się jej remont.

REKLAMA

Ulica Piotrkowska rozciąga się w samym sercu miasta i jest wizytkówką Łodzi. Dzięki pracom remontowym i przebudowie odzyskała dawny blask, zazieleniła się i stała się znowu przyjazna dla odwiedzających.

- Zgodnie z obietnicami w czerwcu 2014 r. kończymy remont ul. Piotrkowskiej. Z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców na najsłynniejszą łódzką ulicę. Warto tu być, bo przygotowaliśmy wiele atrakcji - mówił na konferencji prasowej Bartłomiej Wojdak, dyrektor biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą.

- Zakończenie remontu ul. Piotrkowskiej nie jest zwykłym finiszem prac na ulicy. To symboliczny moment, w którym główny deptak miasta dostaje nowe życie - podkreśliła prezydent Hanna Zdanowska. - Przygotowaliśmy szereg imprez. Zapraszamy na nie od 27 do 29 czerwca. To jest najlepszy czas, by poczuć atmosferę zmieniającej się Łodzi.

Zobacz nowe życie Piotrkowskiej:

W trakcie ostatniego czerwcowego weekendu na Piotrkowskiej będą m. in. odbywały się trzy festiwale. Wiele atrakcji czeka również na najmłodszych mieszkańców miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY