REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jaka będzie Warszawa za 15 lat?

  • Autor: UM Warszawa
  • 16 wrz 2015 14:14
Jaka będzie Warszawa za 15 lat?
Warszawa

Stolica przystępuje do aktualizacji strategii rozwoju miasta. Jest to dokument określający, w jakim kierunku ma rozwijać się miasto przez następne kilkanaście lat. Jaka będzie Warszawa w 2030 roku? Zielona, bezpieczna, nowoczesna, inspirująca?

REKLAMA

Strategia miasta pokazuje, jakie cele rozwojowe są najważniejsze. Pozwala też spriorytetyzować działania, na które mają być przeznaczone środki z budżetu miasta. Ta strategia to jeden z najważniejszych dokumentów w mieście, który dotyczy każdego mieszkańca stolicy. Dlatego wszyscy będą mogli powiedzieć, w jakiej Warszawie chcieliby mieszkać, uczyć się, pracować i spędzać wolny czas za 15 lat, czyli w 2030 roku.

Pierwsza z czterech debat otwierających pracę nad aktualizacją strategii odbędzie się 23 września. Natomiast ważna z punktu widzenia jakości przestrzeni miejskiej: 21 października, godz. 16.30 – „Warszawa 2030. Przestrzeń”, Pałac Kultury i Nauki, (Sala ratuszowa).

Mieszkańcy oraz przedstawiciele środowisk lokalnych będą mogli zapoznać się z bieżącymi działaniami i wynikami prac na 2030.um.warszawa.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY