REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jest wykonawca rozbudowy kompleksu leczniczego projektu PB Architekci

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 lut 2015 15:16
Kompleks leczniczy w Owińskach k. Poznania

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej SPZOZ w Poznaniu wybrał ofertę konsorcjum firma Pekabud-Morasko i Peberol jako najkorzystniejszą w przetargu na rozbudowę i remont kompleksu leczniczego w Owińskach k. Poznania.

REKLAMA

ZOLiRM pozyskał pieniądze dla filii w Owińskach na realizację projektu pt. "Poprawa jakości opieki nad osobami niesamodzielnymi z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnymi intelektualnie".

Pieniądze pochodzą z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 w ramach Programu Operacyjnego PL07 "Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych".

Całkowity koszt projektu wyniesie ponad 21,6 mln zł.

Projekt zakłada rozbudowę i remont budynku Filii oraz szereg działań, które w efekcie mają znacząco podnieść jakość opieki nad pacjentami (szkolenia dla personelu i rodzin, nowe działania terapeutyczne, liczne wydarzenia kulturalne, społeczne i naukowe, których podmiotem będą pacjenci lub ich problemy np. pikniki, koncerty, konferencje itp.).

Prace budowlane obejmą skrzydło o powierzchni użytkowej 3 tys. mkw.

Dokumentację sporządziła pracownia PB Architekci

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY