REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Łódź: budowa stadionu żużlowego w tym roku

  • Autor: UM Łódź
  • 12 sty 2015 09:18
fot. Fotolia

Jak poinformowała na konferencji prasowej wiceprezydent Łodzi Tomasz Trela, budowa stadionu rozpocznie się w tym roku i zakończy w 2017 r.

REKLAMA

W budżecie na rok 2015 znajdzie się pierwsza kwota, która pozwoli na przeprowadzenie procedur przetargowych. Środki na tę inwestycję na lata 2016 i 2017 zostaną zapisane w Wieloletniej Prognozie Finansowej - podaje łódzki magistrat.

- Odkąd objąłem stanowisko wiceprezydenta, wspólnie z prezydent Hanną Zdanowską szukaliśmy środków na tę inwestycję oraz możliwości jej wcześniejszej realizacji. Udało nam się, dotrzymaliśmy danego słowa. Zawsze deklarowałem, że łódzki sport jest mi szczególnie bliski i cieszę się, że takimi decyzjami zmienia się on na lepsze - mówił podczas konferencji Tomasz Trela.

Wiceprezydent poinformował również, że intencją władz Łodzi jest, by łódzcy żużlowcy mogli korzystać z nowego obiektu już w sezonie w roku 2017.

Dyrektor Wydziału Sportu Marek Kondraciuk oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Radosław Podogrodzki przedstawili szczegóły inwestycji i poszczególne etapy jej realizacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY