REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Łódzki Inkubator Technologiczny zmienił się nie do poznania

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 sie 2014 09:17
Łódzki Inkubator Technologiczny zmienił się nie do poznania
fot. Tak teraz wygląda Łódzki Inkubator Technologiczny
Łódzki Inkubator Technologiczny zmienił się nie do poznania
Łódzki Inkubator Technologiczny zmienił się nie do poznania

Dzięki przeprowadzonej modernizacji inkubator stał się nowoczesną, w pełni wyposażoną powierzchnią biurową.

REKLAMA

Po półtorarocznej modernizacji budynek A w łódzkim Technoparku nazywany „małym inkubatorem” znów jest do dyspozycji firm branży nowych technologii i innowacji. Lada dzień wprowadzą się do niego pierwsi lokatorzy, bo jeszcze przed oficjalnym otwarciem pozyskano najemców na 1/3 powierzchni.

Łódzki Inkubator Technologiczny w małym biurowcu przy Dubois otwarty został w 2007 roku. Od tego czasu wiele się tu zmieniło. Po sąsiedzku powstały nowoczesne przestrzenie centrum wdrożeniowego dla biznesu BioNanoPark, przyszedł też czas na zmiany w samym budynku A.

Modernizacja małego inkubatora rozpoczęła się w kwietniu ubiegłego roku. Dzięki niej biurowiec zmienił się nie do poznania – teraz nawiązuje wystrojem i standardem do sąsiedniego BioNanoParku. Prace modernizacyjne odmieniły obiekt również od wewnątrz. Wymieniane zostały wszystkie instalacje, meble i sprzęt komputerowy. Inwestycja kosztowała 1 332 000 złotych z czego 85% pochodziło z UE (w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka).

Teraz mały budynek Łódzkiego Inkubatora Technologicznego to nowoczesne, w pełni wyposażone powierzchnie biurowe, przeznaczone dla firm prowadzących działalność w branży nowych technologii lub innowacji. Dwukondygnacyjny obiekt obejmuje powierzchnię 1110 m2, na którą składa się 18 pokoi biurowych, a także dwie sale konferencyjne pozostające do dyspozycji firm inkubatora.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY