REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

M&K Kopczyński rozbuduje szkołę według projektu Conceptgroup Architekci

  • Autor: UM Toruń
  • 22 cze 2015 11:40
M&K Kopczyński rozbuduje szkołę według projektu Conceptgroup Architekci
fot. Fotolia

Nowy budynek dydaktyczny powstanie w Zespole Szkół nr 14 przy ul. Hallera w Toruniu. Rozbudowa zostanie wykonana na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Conceptgroup Architekci z Grudziądza. Wybuduje go Przedsiębiorstwo Budowlane M&K Kopczyński.

REKLAMA

Na rozbudowę szkoły o nowy budynek dydaktyczny miasto ogłosiło przetarg. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Budowlane M&K Kopczyński, rozbudowa zostanie wykonana na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Conceptgroup Architekci z Grudziądaa.

- Budynek zostanie wykonany jako murowany w technologii tradycyjnej, niepodpiwniczony o II kondygnacjach nadziemnych. Lokalizacja rozbudowy zakłada połączenie komunikacyjne z istniejącym budynkiem dydaktycznym. Łącznik wraz z widną zewnętrzną wykonany zostanie także na poziomie dwóch kondygnacji – wyjaśnia Marcin Maksim, dyrektor Wydziału Inwestycji i Remontów UMT.

Na parterze znajdzie się jedna duża klasa, pokój nauczycielski, szatnia oraz wielofunkcyjna aula.  Na piętrze powstanie sześć klas dużych i jedna mniejsza. Łącznie w nowym budynku pomieści się 228 uczniów.

Obiekt zostanie wykonany w technologii energooszczędnej. Na wykonanie prac wyłoniona w przetargu firma będzie miała 420 dni od zawarcia umowy - informuje toruński magistrat.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY