REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Mostostal Warszawa dla Akademii Górniczo-Hutniczej

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 lis 2014 09:21
Mostostal Warszawa dla Akademii Górniczo-Hutniczej
Mostostal Warszawa zmodernizuje dom studencki Akademii Górniczo-Hutniczej, fot. Fotolia

Mostostal Warszawa zmodernizuje dom studencki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wartość kontraktu wynosi ponad 23 mln zł brutto.

REKLAMA

Mostostal Warszawa wyremontuje i przebuduje dom studencki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zakres prac obejmuje m.in. zmianę układu oraz przebudowę pokoi mieszkalnych wraz z zapleczem socjalno-gospodarczym i lokalem gastronomicznym. Modernizacja ma na celu podniesienie komfortu oraz polepszenie stanu technicznego budynku.

Krakowski Akademik znajduje się na terenie miasteczka studenckiego Akademii Górniczo-Hutniczej przy ul. Rostafińskiego 11. Jest to budynek wolnostojący o konstrukcji mieszanej, XVII kondygnacyjny, podpiwniczony o długości 36,63 m, szerokości 20,55 m i wysokości 49,40 m. To już czwarta inwestycja, po Centrum Komputerowym, Budynku Cyfronetu i Wydziale Energetyki, realizowana przez Mostostal Warszawa dla Akademii Górniczo-Hutniczej.

- Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części: remontową i inwestycyjną. Pierwsza obejmuje roboty budowlane tj. remont elewacji wraz z dociepleniem, technologię kuchni, instalacje elektryczne, instalacje odgromowe, instalacje c.o. z wymiennikownią i instalacje wodno-kanalizacyjne. W części inwestycyjnej wykonamy prace obejmujące m.in.: sieć IT, DSO, SAP, oddymianie, CCTV, teletechnikę, kontrolę dostępu, dzwonki, telefony, agregat prądotwórczy oraz wentylację mechaniczną i pożarową – powiedział Janusz Stanaszek, Dyrektor Oddziału Południowego Mostostal Warszawa.

Wykonawcą inwestycji jest Mostostal Warszawa (Lider) i Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe NTB Sp.
z o.o. (Partner).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY