REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Na plaży w Gdańsku Brzeźnie powstanie centrum sportowe

  • Autor: DRMG
  • 15 kwi 2015 15:43
Na plaży w Gdańsku Brzeźnie powstanie centrum sportowe
fot. DRMG

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przygotowuje do realizacji zadanie polegające na budowie zaplecza rekreacyjno-sportowego i gastronomicznego dla stadionu sportów plażowych. Oferty na realizację zamówienia złożyło czterech wykonawców.

REKLAMA

Teren na którym powstanie obiekt położony jest na plaży, przy molo w Gdańsku Brzeźnie. Planowane zaplecze powstanie w formie modułowego obiektu tymczasowego w konstrukcji kontenerowej. Realizacja zamówienia w pierwszej kolejności obejmuje wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych pozwoleń oraz zgłoszeniem robót budowlanych, a następnie kompleksowe roboty budowlane wraz z uzyskaniem zgody na użytkowanie. 

O wykonanie zadania dla DRMG ubiega się czterech wykonawców, a ceny ofert rozpoczynają się od 840 tyś do 1.16 mln. Inwestor na realizację zadania przeznaczył 850 tyś zł. O tym kto zrealizuje zamówienie w 95 proc. decyduje cena, a w 5 proc. termin realizacji. Komisja przetargowa rozpoczęła sprawdzanie ofert pod względem formalno-prawnym.

Oferenci ubiegający się o realizację zadania:

Box Play.pl Budownictwo Modułowe Łąck;

Demiurg Sp. z o.o. Sp.kom. Poznań;

Touax sp. z o.o. Gdańsk;

PB EKOINBUD Sp. z o.o. Gdańsk

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY